کلید طلایی باز کردن صندوقچه موفقیت از نظر دارن هاردیReviewed by محمد on Oct 20Rating: 5.0مرسی

کلید طلایی باز کردن صندوقچه موفقیت از نظر دارن هاردی

برای رسیدن به هر هدفی لازم است که قوانین و اصولی را رعایت کنیم. اما رعایت کدام قوانین قفل جعبه موفقیت را زودتر باز می کند؟

اول از هر چیزی لازم است که تفکری غالب را که در بین مردم رواج داده اند بررسی کنیم.

«کسب ثروت نامحدود در 20روز» یا «موفقیت سریع در 7روز» یا «کسب درآمد 10میلیونی در کمترین زمان»

عبارت های بالا چند بار به چشمان تان خورده است؟ حال بگویید چند نفر را دیده اید که واقعا در مدت کوتاهی موفقیتی عظیم را بدست آورده اند؟

یک چیز را ما رد نمی کنیم، تصمیم برای موفقیت و بدست آوردن اراده لازم برای موفقیت ممکن است در عرض چند ثانیه یا چند روز در هر کسی ایجاد شود و او را نهایتا موفق کند اما نکته مهم این است که او را در طول زمان موفق میکند در مدت کوتاه.

اگر قصد دارید کتابی خوب برای موفقیت بخوانید یا کلاسی بروید یا ویدئوی آموزشی ببینید حواستان را جمع کنید که گول این جمله های بالا را نخورید. باید با واقعیت روبرو شوید.

موفقیت یک روند است که نیاز به زمان و تغییر عادت ها دارد. کلید برنزی موفقیت تغییر عادت ها است. عادت هایی که شما اکنون دارید باعث شده اند وضعیت اکنون را داشته باشید پس اگر میخواهید موفق شوید باید همین الان تصمیم بگیرید تا عادت های خود را بشناسید و آن ها را عوض کنید.

تغییر عادت سخت است، برای اینکه انگیزه لازم برای تغییر عادت را بدست آورید لازم است که هدف واضح و مشخصی را در سر داشته باشید.

کلید طلایی رسیدن به موفقیت داشتن هدفی واضح و روشن است که آنقدر برای شما ارزش داشته باشد که حاضر باشید از عادت های اکنون تان دست بکشید و عادت های جدیدی در خود ایجاد کنید.

سعی کنید همیشه این حقیقت را در نظر داشته باشید که رسیدن به هر هدف و موفقیتی یک هزینه ای دارد و شما برای بدست آوردن اش باید هزینه آن را بپردازید.

خلاصه نظر
تاریخ
جعبه نظرات
کتاب اثر مرکب عالیه
امتیاز نویسنده
51star1star1star1star1star
کلید طلایی باز کردن صندوقچه موفقیت از نظر دارن هاردی
5 (100%) 1 vote
طراحی سایت
طراحی سایتسئوفروش ویلا و اجاره ویلاسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلا